Tedavisi tamamlanan hastaların sağlık kuruluşundan ayrılışı için gerekli tüm organizasyon GL HEALTH GROUP Asistanları tarafından gerçekleştirilir. Kontrol randevuları ve ameliyat sonrası bakımları hakkında hastaneden ayrılmadan önce GL HEALTH GROUP Sağlık ekibi tarafından hastalar ve yakınları bilgilendirilir.
Tedavisi tamamlanan hastaların ilerleyen günlerde fiziksel kontrolü gerekirse konakladığı otelden sağlık tesisine – sağlık tesisinden otele transferleri GL HEALTH GROUP VIP transfer ekibi tarafından gerçekleştirilir. . Sağlık tesisinde hastalara GL HEALTH GROUP tercümanları tarafından eşlik edilir.

Eğer hastalar tarafından istenirse, ücreti hasta tarafından ödenen, turistik geziler GL HEALTH GROUP koordinatörleri tarafından organize edilir. Tedavi süreci ve sonraki kontrolleri tamamlanan hastaların konakladığı otelden havaalanına transferi GL HEALTH GROUP Asistanları tarafından sağlanır.

Hastalar ülkelerine döndükten sonra GL HEALTH GROUP koordinatörleri ve sağlık ekibi ile tedavi sonrası bakım ve kontroller için her zaman irtibata geçebilirler.