Tedavi Planlama

Sosyal medya, web sitesi ya da telefonla International Lena Health Group Travel ekibine ulaşan hastaların başvuru nedenleri öğrenilir. Hastaların klinik durumunu ve tetkik sonuçlarını (laboratuvar ve radyolojik görüntüleme vb.) içeren tüm tıbbi bilgileri kayıt altına alınır.

Hastadan alınan tıbbi bilgiler International Lena Health Group Travel Doktorları tarafından incelenir. Branşında başarılı ve deneyimli olan International Lena Health Group Travel iş ortağı uzman hekimlerle birlikte özel tedavi planlamaları hazırlanarak hastalar ile paylaşılır. Uygun olan tedavi planı ve kullanılacak tüm tıbbi teknolojiler seçildikten sonra uygun hastane tespit edilerek hastanın onayına sunulur.
Onaydan sonra tedavileri için tüm alternatif fiyat seçenekleri hastalara sunularak karşılaştırma yapabilmeleri ve bütçeleri için en uygun tedavi planlamasını seçmeleri sağlanır.

Çalıştığımız doktor ve tıp merkezlerinin yüksek standartlarda hizmet vermesini temel alıyoruz. Konaklama seçeneklerini çeşitlendiriyor, hastalarımıza; standard, özel ve VIP olmak üzere farklı segmentte hizmet seçenekleri sunuyoruz.
Önceliğimiz hastalarımızın ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve bu doğrultuda uluslararası olarak onlara arzu ettiği hizmeti sağlamaktır. Alanında sektöre öncülük eden bir firma olarak, verdiğimiz hizmet kalitesiyle ve sürekli ilerleme hedefiyle hizmet ağımızı her geçen gün büyütüyoruz.