TRAŞSIZ SAÇ EKİMİ

 

DHI ile Traşsız Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Eski saç ekim teknolojilerinde yani FUT gibi yöntemlerde tıraş olmama seçeneği yoktu. Choi Kalem Tekniği olarak da bilinen DHİ Saç Ekimi yeni nesil saç ekimi teknikleri, kişinin eski saç görünümüne çok yakın, saç ön çizgisi çok daha doğal saç görünümü elde edilmesine olanak sağladı.

Saç ön çizgisi ve saçın doğru tasarlanması oldukça önemlidir. Bu nedenle saç ekimi merkezi seçerken, mutlaka daha önce saç ekimi yaptıranlar hakkında bilgi sahibi olun. Ayrıca saç ekimi öncesi sonrası fotoğraflarına mutlaka bakın.

Saç ekimi aşamaları; donör bölge de yeterli greft olup olmadığına bakılması, saç ön çizgisinin planlaması,kişiye en uygun ve en iyi saç ekimi yöntemi belirlenmesi ve saç ekimin gerçekleştirilmesi olarak sıralanabilir.

Saç ekimi için bir diğer önemli kriter greft sayısının doğru saptanması ve ekim sırasında minimum greft kaybı ile ekimin gerçekleştirilmesidir. DHI saç ekimi sırasında toplanan greftler hızlı ve sık olacak şekilde ekilir. Kalem tekniği sayesinde saçlı bölüme zarar vermeden, ekim yapılabilir.

İzmir’de traşsız saç ekimi ile ilgili detaylı bilgi için 0507 484 66 94 iletişim hattımızdan ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

 

Yasal Uyarı: Bu sayfadaki ifadeler bilgi verme amaçlı olup, bağlayıcı nitelik taşımaz. Hiçbir bilgi, tedavi tavsiyesi olmayıp, doktor tavsiyelerinin önünde değildir. Kesin bilgi ve talimatları, yalnızca doktorunuzdan almanız sağlığınız açısından son derece önemlidir.

Copyright 2022
www.clinicizmir.com
Ücretsiz Analiz