SAFİR FUE SAÇ EKİMİ
Safir uçlar safir fue saç ekimi nde köklerin yerleştirileceği alanda açılan kanalların daha minimal oluşturulmasına yardımcı olur. Saç kökleri kendi boyutlarındaki kanallara en doğal açıyla yerleştirilir. Böylece kökler kanallara hemen tutunmaya başlayacağından açının değişmesi ya da kökün yerinden çıkması gibi riskler minimize edilmiş olur. Ayrıca kabuklanma ve kanama daha az görüldüğünden iyileşme süresi kısalır.

Metal uçların kullanıldığı normal FUE SAÇ EKİMİ tekniği ile karşılaştırıldığında anti-bakteriyel özelliğe sahip, sert ve dayanıklı safir uçlarla daha az vibrasyon ve travma gerçekleşeceğinden, daha doğal sonuçların gözlemlenir. Bu yöntem sayesinde deri yüzeyinde pürüzsüz bir iyileşme gerçekleşir ve safir uçların maliyeti nedeniyle fue yöntemine göre daha maliyetlidir

İzmir’de saç ekimi ile ilgili detaylı bilgi için 0507 484 66 94 iletişim hattımızdan ön görüşme randevusu alabilirsiniz

 

Yasal Uyarı: Bu sayfadaki ifadeler bilgi verme amaçlı olup, bağlayıcı nitelik taşımaz. Hiçbir bilgi, tedavi tavsiyesi olmayıp, doktor tavsiyelerinin önünde değildir. Kesin bilgi ve talimatları, yalnızca doktorunuzdan almanız sağlığınız açısından son derece önemlidir.

Copyright 2022
www.clinicizmir.com
Ücretsiz Analiz